Loading...

Nasza Oferta

Obsługujemy każdy rodzaj działalności - współpracę oferujemy zarówno mikro, małym, średnim i makro Przedsiębiorcom, jak i Klientom indywidualnym.

Zapewniamy wszechstronne usługi w zakresie wszystkich dziedzin prawa m.in. sporządzamy opinie prawne i udzielamy bieżących porad, konstruujemy umowy, prowadzimy negocjacje, doradzamy i reprezentujemy Klientów na wszystkich etapach postępowania sądowego przed wszystkimi sądami, urzędami i instytucjami na terenie całego kraju w związku z prowadzoną sprawą.

Dbamy o to żeby nasze relacje były oparte na wzajemnym zaufaniu. Poszukujemy rozwiązań najkorzystniejszych dla naszych Klientów. W dbałości o najwyższą jakość świadczonych usług korzystamy z porad ekspertów co umożliwia dokładną analizę każdej przekazanej sprawy. Nie boimy się nowych wyzwań i nieustannie dążymy do pokonywania wszelkich napotykanych przeszkód i barier.

W związku z dbałością o Państwa wygodę, oprócz standardowych form kontaktu, proponujemy spotkania i  konsultacje oraz przekazywanie dokumentów on-line.

Oferujemy elastyczne warunki wynagradzania, dostosowane do charakteru i stopnia skomplikowania sprawy.

Przedsiębiorcy

Przedsiębiorcom oferujemy stałą, bieżącą obsługę działalności gospodarczej, w ramach której koordynujemy i współtworzymy działania przedsiębiorstwa oraz udzielanie jednorazowych porad i konsultacji prawnych m.in. wydajemy opinie, tworzymy dokumenty i akty prawa wewnętrznego, bierzemy udział w negocjacjach, prowadzimy mediacje i ugody, reprezentujemy w postępowaniach sądowych, administracyjnych i sądowo-administracyjnych.

Klienci indywidualni

Klientom indywidualnym oferujemy pomoc przy rozwiązaniu problemów związanych ze wszystkimi dziedzinami prawa. Szukamy najbezpieczniejszych i najkorzystniejszych rozwiązań przy uwzględnieniu możliwości Klienta. Nie narażamy Państwa na zbędne koszty, starając się na jak najszybsze rozwiązanie problemu. Pomagamy również w uzyskaniu pomocy medycznej.

Umowy

Sporządzanie i opiniowanie wszytskich rodzajów umów wraz z klauzulami z komentarzem tak aby Klient mógł z nich korzystać w zależności od okoliczności i potrzeb.

Jeździectwo

W związku z szybkim rozwojem rynku jeździeckiego proponujemy Państwu pomoc w m.in.: , sporządzaniu i weryfikacji: kontraktów sponsorskich, umowy pensjonatu, umowy kupna - sprzedaży, umów pracowniczych (personelem ośrodków jeździeckich, hodowlanych i przylegających do nich hoteli), dochodzeniu roszczeń z tytułu niezapłaconego pensjonatu, wypadków, od pośredników i weterynarzy, załatwianie spraw o zapłatę, prowadzenie mediacji i ugód.

Nieruchomości

Pomagamy bezpiecznie przeprowadzić transakcje kupna - sprzedaży oraz najmu nieruchomości. Wspólnie wyszukujemy i wybieramy najkorzystniejszą ofertę (domy, mieszkania, lokale, działki, nieruchomości przemysłowe i inwestycyjne) uzyskujemy informacje i zapewniamy pełną obsługę prawną wszystkich transakcji. Kierujemy do notariuszy, ubezpieczycieli, doradców podatkowych- w zależności od potrzeb Klienta.

Opiniowanie na podstawie dokumentacji

Przygotowanie opinii na podstawie przedstawionej przez Klienta dokumentacji tj. ocena ryzyka, przygotowanie modelu postępowania, przedstawienie kosztów.

Lyoness

Jesteśmy partnerem LYONESS - największej sieci zakupowej na świecie, która od 2003 roku oferuje uczestnikom zwrot pieniędzy za wszystkie dokonane zakupy. Lyoness to globalna siec, z której korzystają wszyscy. Do Partnerów Lyoness należą duże sieci jak ORLEN, BP, ALMA czy też PORSCHE. Jeżeli chcesz dopisać się do programu - ZADZWOŃ lub NAPISZ DO NAS!